Розглядають дві версії аварії літака біля Львова


Зараз розглядається дві версії аварійної посадки вантажного Ан-12 поблизу аеропорту Львів: помилка пілота і нестача пального. Про це в ефірі 112 Україна в п’ятницю, 4 жовтня, заявив заступник міністра інфраструктури Юрій Лавренюк, передає Кореспондент.

«Зараз розглядається дві версії. Перша – це та, що скінчилося пальне, друга – це помилка пілота, тому що літак виходив не на візуальний візит, а на інструментальний. Тому те, що була погана погода – а там насправді був дуже сильний туман піді Львовом, – воно не впливає. Зараз всі обставини розслідуються», – сказав він.

За його даними, літак перевозив 10 тонн вантажу.

Як повідомив заступник міністра, серед вцілілих в аварії – пілоти літака. «Постраждалих, сильно травмованих пілотів дістали з кабіни... З ними спілкуються представники ДСНС для з’ясування всіх обставин події», – сказав Лавренюк.

Як повідомив заступник начальника ДСНС у Львівській області з реагування на надзвичайні ситуації Валерій Глобенко, після аварійного приземлення з паливних баків літака витікав гас.

«Після аварійного приземлення літака з паливних баків дійсно витікав гас, і він продовжує витікати», – повідомив Глобенко.

Раніше в аеропорту Львова повідомили, що літак мав приземлитися для дозаправки на шляху з Віго (Іспанія) в Стамбул (Туреччина).

У результаті аварійної посадки загинули п’ятеро з восьми осіб, які перебували на борту літака.

Джерело статті: “https://www.volynnews.com/news/extreme/rozhliadaiut-dvi-versiyi-avariyi-litaka-bilia-lvova/” Об этом сообщает xvesti.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход